Londyn 05 - 09.10.2018 (grupa zamknięta)

L O N D Y N

Największe miasto Starego Kontynentu, siedziba najsłynniejszej

monarchii świata, dawna stolica Imperium, najbardziej dynamiczna i zróżnicowana metropolia Europy, najlepsze muzea, największe centrum europejskiej finansjery, tysiące knajpek, sklepy pełne rozmachu lub z niepowtarzalnym urokiem.

Budowle jedyne w swoim rodzaju.


Termin  :  05 - 09.10.2018


Samolot z/do Poznania . Program klasyczny.
Dzień 1   Zbiórka na lotnisku Ławica o godz.13:00 .Wylot 14:50. Przylot do Londynu o godz.15:55, transfer do hotelu, zakwaterowanie, spacer w mieście i kolacja.
Dzień 2   Zwiedzanie południowego wybrzeża Tamizy, przejście Kładką Milenijną do katedry św. Pawła, zwiedzanie zachodniej części City z Covent Garden. Trafalgar Square z Kolumną Nelsona. Po przerwie Opactwo Westminsterskie, wschodnia część City (Giełda, Bank Anglii, Monument) oraz Tower – królewska twierdza, więzienie i skarbiec. Kolacja i powrót do hotelu.
Dzień 3   Londyn c.d. Spacer ulicą Whitehall – liczne urzędy i ministerstwa, w tym siedziba premiera na Downing Street. Łuk Admiralicji, Park św. Jakuba, Dziedziniec Paradny Straży Konnej, Buckingham Palace. Przerwa – dalej National Gallery lub British Museum , słynne sklepy na Oxford Street i Regent Street, Picadilly Circus ze Statuą Erosa, Chinatown. Kolacja i powrót do hotelu.
Dzień 4   Londyn c.d spacer po malowniczym Greenwich, słynne Królewskie Obserwatorium Astronomiczne z południkiem zero. Po południu Hyde Park, South Kensington – dzielnica muzeów (Victoria & Albert’s, Historii Naturalnej, Techniki) i wizyta u Harrod'sa. Kolacja i powrót do hotelu.
Dzień 5   Po śniadaniu transfer na lotnisko i wylot do Poznania o godz.11:20 przylot 14.25 
Ubezpieczenie   W cenie wycieczki ubezpieczenie NNW i KL do 10.000 euro  w Europäische Reiseversicherung AG o/Polska .  
Dodatkowo w biurze istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia np. od kosztów rezygnacji z podróży (koszt 3% ceny wycieczki ). Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 10 zł
Informacje dodatkowe     Wstępy płatne dodatkowo oraz komunikacja lokalna ok. 70 GBP.
Punkty programu ze względów organizacyjnych mogą ulec przesunięciu.
Hotel w dzielnicy Streatham.
Cena  1.690 zł
Obejmuje przelot , w cenie biletu lotniczego jedna walizka o wymiarach 55x40x20 – ok.10 kg + torebka/plecak 4 noclegi , pokoje 2-osobowe z łazienkami, transfer z/na lotnisko w Londynie, 4 śniadania , 4 obiadokolacje, pilota, przewodnika.